Koniec z przestawianiem budzika

by

Bądź jak największe umysły świata – wstawaj wcześnie i dąż do sukcesu. Masz kłopoty ze wstaniem? Pozbądź się ich w prosty i stosunkowo prosty sposób. Sen nie będzie dla ciebie przeszkodą do osiągania celu. Lenistwo nie będzie dla ciebie przeszkodą w drodze po sukces. Zacznij dzień z Ruggie a sukces przyjdzie wcześniej niż się spodziewasz. Poniżej kilka właściwości dywaniku Ruggie, który pomoże ci w walce ze złym nawykiem przestawiania budzika.
Dla kogo jest Ruggie?
Dla ludzi mających problemy z drzemką idealnym rozwiązaniem jest Ruggie.

Co to jest Ruggie?
Ruggie to dywanik z wmontowanym budzikiem.

Jak działa Ruggie?
Wyłączenie Ruggie odbywa się poprzez nadepniecie na niego. Dzięki takiemu sposobowi wyłączenia budzika, człowiek jest zmuszony wstać. Koniec z przełączaniem budzika co pięć minut. Tym samym człowiek staje się zmuszonym do wstania z łóżka i rozpoczęcia dnia o wyznaczonym czasie.

Przeciwwskazania
Przeciwwskazania to bezsenność – dla ludzi o tej chorobie Ruggie nie będzie przydatna.

Koszt
Koszt cały wraz z przesyłką to prawdopodobnie pięćset złotych – z czasem pewnie cena ulegnie zmianie.
Świetnym rozwiązaniem na pozbycie się sennego przestawiania budzika i drzemania jeszcze trochę, jest zakupienie Ruggie. Ruggie pomoże ci w sukcesywnym osiąganiu celu jakim jest wstawanie o wyznaczonej porze. Wstawanie o poranku znacznie polepszy komfort twojego życia, popraw jakość życia wraz z Ruggie. Postaw swoje stopy na Ruggie i problem ze wstawaniem z głowy. Ruggie to świetny sposób na problemy z niedobudzaniem się o właściwej porze. Przyspieszy to proces dochodzenia do sukcesu. Udowodniono, że największe umysły wstawały rytmicznie co dzień o tej samej porze. Dołącz do nich.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.