Na czym polega Angel System

by

Medycyna estetyczna i kosmetologia oferują wiele sposobów na to, aby zachować na dłużej młody wygląd. Jednym z nich jest zabieg za pomocą systemu Angel System, czyli mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PR. Dzięki niej skóra odzyskuje swój blask i elastyczność. Zabieg gwarantuje szybkie, a także długotrwałe efekty. Na czym on dokładnie polega?

Angel system – co to za zabieg

Angel System to obecnie jedyny system na rynku medycyny estetycznej, który w całości sterowany jest przez komputer. Pozwala on na uzyskanie osocza bogatopłytkowego PRP. Z tego powodu ten zabieg mezoterapii nazywany jest czasem liftingiem wampirzym. Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, który zawiera zwiększoną ilość płytek krwi. Te z kolei posiadają czynniki wzrostu, które odgrywają główną rolę w procesach regeneracji i oddziaływaniach anti-aiging. Zabieg polega więc na koncentracji płytek krwi do 14 razy, a następnie ich zaaplikowaniu pacjentowi do skóry twarzy, szyi bądź rąk. Osocze bogatopłytkowe PRP skutecznie pobudza procesy regeneracyjne i naprawcze własnych tkanek, co w efekcie prowadzi do produkcji kolagenu.

Gdzie wykonać zabieg

Zabieg za pomocą Angel System jest wykonywany przez ograniczoną liczbę gabinetów i centrów medycznych. Jest to nowa i innowacyjna technologia, która dopiero zyskuje na popularności (podczas gdy na zachodzie jest powszechnie używana). Mieszkańcy południowej Polski mają jednej ośrodek do wyboru – centrum medyczne San-Medical w Bielsku-Białej lub Jaworzenie. Zabieg wykonywany jest przez dr Sandelewskiego.
Trwa on około 30 minut. Przed zabiegiem na twarz pacjenta nakładana jest specjalna maść znieczulająca, która redukuje do minimum poczucie dyskomfortu i odczucia bólowe. Zaleca się wykonanie dwóch zabiegów w odstępie 3 miesięcy, następnie zabieg warto powtarzać raz na rok. Efekt końcowy osiągnięty zostaje przed 8 tygodniem po wykonaniu zabiegu. Przed wykonaniem mezoterapii lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem oraz odpowiada na wszelkie jego pytania i wątpliwości. Więcej o zabiegu i placówce San-Medical można przeczytać tutaj: https://www.san-medical.pl/oferta/medycyna-estetyczna/angel-system/.

Współczesna technologia pozwoliła na stworzenie komputerowego systemu, który umożliwia uzyskanie osocza bogatopłytkowego PRP. To właśnie ono jest kluczem do sukcesu, jeśli zależy nam na młodej i jędrnej skórze. Angel System dopiero zyskuje na popularności w Polsce, z pewnością jednak będzie cieszył się rosnącym zainteresowaniem. A wszystko to za sprawą spektakularnego efektu, jaki pomaga on uzyskać.

You may also like

1 Comment
  1. Cecylia 2 lata ago
    Reply

    Jak zawsze bardzo ciekawe i pouczające. Uwielbiam Pani blog. Proszę się nie gniewać, mam jedno małe (naprawdę malutkie) zastrzeżenie: system komputerowy mógł być opracowany, wynaleziony, utworzony, wytworzony (na bazie wszystkiego, co do tej pory powstało) itd,, ale nie „stworzony”. Stwarzanie to domena tylko i wyłącznie Boga – podczas stwarzania powstaje coś z niczego
    Dla bloga
    Ewa Cecylia

Leave a Comment

Your email address will not be published.