Gadżety, akcesoria i zabawki dla najmłodszych

by

O tym jak ważny jest świat zabaw w życiu dziecka, wiedzą wszyscy. Wielość kształtów i kolorów rozwija wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność. To właśnie czas bycia dzieckiem przeznaczony jest na uruchamianie wrażliwości i pobudzanie do myślenia. Służą temu różnego rodzaju gadżety, akcesoria i zabawki. Mogą stanowić miły prezent na urodziny, imieniny lub z okazji Dnia Dziecka. Bawić, uczyć i pomagać w poznawaniu świata. Jakie akcesoria oferuje nasz sklep?

INTERAKTYWNIE

Dzieci są szczere i autentyczne. Nie bawią się zabawkami z grzeczności, ale tylko wtedy, jeśli dana rzecz rzeczywiście odpowiada ich zainteresowaniu. Nawet jeśli szybko się nudzą, wiele gier i zabawek może zająć uwagę na dłużej – liczy się właściwy wybór i dopasowanie zabawki do potrzeb dziecka. Zaskakująco, kolorowo i tak, aby oddziaływać na różne zmysły, dostarczać wiele bodźców – oto przepis na udaną zabawę. Proponowane zabawki interaktywne służą właśnie temu – w sklepie znajdują się grające konie na biegunach, kolorowe i izolujące ciepło maty edukacyjne, uwspółcześnione gry Pegazus pochodzące z lat 90tych oraz zdalnie sterowane samochody. Prawdziwym hitem może stać się również interaktywny pies, który doskonale naśladuje emocje takie jak radość, strach czy podekscytowanie. Potrafi szczekać, przepraszać, czołgać się i prosić o wyprowadzenie na spacer.

NA WYPOCZYNEK

Ciepłe sezony sprzyjają długim zabawom na ogrodzie, plaży lub w parku, dlatego szereg zabawek i gadżetów w naszym sklepie stworzony został do wspólnych, popołudniowych rozrywek. Piasek kinetyczny w zestawie z piaskownicą, różowe pałace, maszyny do wytwarzania waty cukrowej albo wodnych baloników to najlepsze propozycje na wiosenno-letni wypoczynek. Istotą zabaw na powietrzu jest też aktywność ruchowa – jeśli dzieci chcą uprawiać sport, proponujemy zakup dostępnej hulajnogi lub rolek. Mali mechanicy mogą zaopatrzyć się w skrzynkę z narzędziami – zarządzanie śrubokrętami, młotkami, kluczami czy szpachelką, wzmocni poczucie wartości dziecka i nauczy samodzielności oraz porządku.

DESIGNERSKO

Życie dziecka to też codzienność przebywania i rozwijania się w swoim pokoju. Zadbanie o odpowiedni wystrój jest podstawą jego dobrego samopoczucia. Dostępność akcesoriów i dekoracji, może nadać wnętrzom oryginalny, piękny, ale i dziecięcy styl. Z tej okazji producenci przygotowali np. specjalne lampki nocne wyposażone w obrotowe projektory. Zasypianie nie musi już być trudne, ale przyjemne i magiczne. Dobry design nie ogranicza się do sypialni – jeśli dzieci wykazują zainteresowania gotowaniem lub prowadzeniem domu, przygotowaliśmy zestaw garnków i naczyń, dzięki którym posiłki zrobione dla lali i misiów będą naprawdę stylowo podane. A propos misiów – czy wśród najlepszych zabawek może zabraknąć dużego, zbliżonego do wielkości dziecka, pluszowego misia? Klasyczny miś wykonany z najlepszej jakości materiałów będzie nie tylko wspaniałą przytulanką, ale też ozdobi pokój dziecka i wprowadzi do pokoju miłą, ciepłą atmosferę.

RODZINNE ZABAWY

Nic nie integruje rodziny bardziej niż wspólne gry i zabawy podczas spokojnych, radosnych wieczorów. Jednym z najlepszych przykładów takich gier jest popularny Twister – gra zręcznościowa łącząca w sobie gimnastykę i świetną, pełną śmiechu zabawę. Już dwóch graczy wystarczy, aby wyjąć kolorową matę i plątać się w supełki. Inną, przełomową i nietypową grą, jest rodzinna gra „Szalona spłuczka”. Bez punktacji i rywalizacji, ale z mnóstwem śmiechu i niepewności co do reakcji toalety, może okazać się jedną z najbardziej pasjonujących rzeczy. Wesoła gra przełamie wszystkie bariery, załagodzi konflikty i zawsze wywoła pozytywne reakcje dziecka.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Wszystkie wyprodukowane zabawki zostały przygotowane z troską i znajomością najmłodszych. Zapewniamy bezpieczeństwo, wysoką jakość materiałów i spełnienie wszystkich europejskich norm potrzebnych do wdrożenia legalnej i świadomej sprzedaży. Zapewnienia poświadczają atesty, a zabawki i zakupione akcesoria objęte są długoletnią gwarancją.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.