Żelowy krem do rąk

by

Skóra na dłoniach jest wyjątkowo podatna na przesuszanie się. Wszystkie takie czynniki, jak gorąca woda, detergenty, wiatr czy też zbyt suche powietrze powodują, że woda z naskórka ulatnia się wyjątkowo szybko. Procesowi temu towarzyszy pogarszający się wygląd dłoni, które momentalnie zaczynają wyglądać na starsze i bardziej zniszczone.

Ponieważ jak wiemy dłoni stanowią naszą wizytówkę, niekiedy potrzebujemy poprawić ich wygląd jak najszybciej. Aby momentalnie poprawić poziom ich nawodnienia i sprawić, że skóra odzyska promienny wygląd, należy sięgnąć po odpowiednio dobrany krem do rąk. Powinien on nie tylko pielęgnować epidermę, ale również szybko się wchłaniać, aby po aplikacji kosmetyku można było szybko wrócić do codziennych zajęć.

Żelowa formuła to rozwiązanie dla zabieganych

Bez wątpienia najszybciej będą wchłaniać się kremy do rąk o lekkiej, nietłustej konsystencji. Idealnym kosmetykiem dla osób będących zawsze w biegu, a chcących zadbać o swoje ręce, będzie żelowy krem do rąk od firmy Neutrogena. Wchłania się on niemal natychmiastowo, co jest niesamowicie wygodne. Skóra na dłoniach po aplikacji nie jest lepka, a produkt daje wrażenie lekkości oraz świeżości. Oprócz tego żelowa konsystencja przyjemnie chłodzi, co daje niesamowity komfort zwłaszcza przy aplikacji kremu tuż po umyciu rąk – dowiedz się więcej na: https://neutrogena.com.pl/site/product/80

Nawilżające komponenty to podstawa w pielęgnacji dłoni

Ponadprzeciętnie lekka, żelowa konsystencja prezentowanego kremu marki Neutrogena idzie w parze z naprawdę bogatym, dobroczynnym dla epidermy składem. Przede wszystkim wysoko na liście składników znajdziemy kwas hialuronowy, który wiąże wodę w naskórku i zapobieganiu przesuszaniu skóry. To właśnie temu składnikowi żelowy krem do rąk zawdzięcza swoją zdolność do natychmiastowego poprawienia wyglądu dłoni. Składnik ten zapewnia jednak również długofalową poprawę stanu skóry. Receptura tego kosmetyku o żelowej formule zawiera również glicerynę, dzięki której zahamowane zostaje nadmierne odparowywanie wilgoci z naskórka.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.