Duży wybór broni palnej

by

W ostatnich latach można zaobserwować regularny wzrost zainteresowania sportami strzeleckimi. Coraz więcej osób uczęszcza na strzelnicę, kupuje swoją pierwszą broń palną, decyduje się na wzięcie udziału w różnego rodzaju kursach, które podnoszą umiejętności strzeleckie. Z myślą o wszystkich broni – zarówno bardzo doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze strzelectwem, sklep Racegun.pl stworzył szeroką ofertę karabinów, strzelb, pistoletów oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów, tak by nasi klienci mogli cieszyć się sportami strzeleckimi przy użyciu asortymentu najwyższej jakości. Sprzęt, który można znaleźć na naszej stronie internetowej, pozwoli nie tylko na prywatne rozwijanie sportowej pasji, ale także na skompletowanie od zera asortymentu niezbędnego np. dla strzelnic i klubów. Poznaj naszą ofertę broni na: https://racegun.pl/pl/c/Bron/13

Broń krótka

Broń cechująca się niewielkimi rozmiarami, niską wagą i łatwą obsługą. Do wyboru pistolety i rewolwery wraz z akcesoriami, dzięki którym można dostosować broń pod swoje potrzeby. W katalogu między innymi różne modele klasycznego pistoletu Glock – również w pakietach Combat Master – John Wick z zestawem modyfikacji Taran Tactical Innovations, a także pistolety firmy Česká Zbrojovka, HS i SPS w różnych wersjach i z szeregiem usprawnień – poprawiających wygodę użytkowania, zmniejszających ciężar, a także zwiększających szybkość przeładowania.

Broń długa

Broń palna dostosowana do strzelania z większych odległości. W ofercie posiadamy szeroki wybór karabinków samopowtarzalnych, które doskonale sprawdzą się podczas zawodów strzeleckich – między innymi sprzęt z rodziny Daniel Defense, Nordic Components, Aero Precision i Kalashnikov Group. O jakości sprzętu najlepiej świadczy fakt, że jest on powszechnie wykorzystywany przez różnego rodzaju jednostki specjalne na całym świecie, a także przez profesjonalnych sportowców.

Strzelby gładkolufowe

Sprzęt zaprojektowany z myślą o rywalizacji w zawodach Międzynarodowej Konfederacji Strzelectwa Praktycznego (IPSC) – największego na świecie związku sportów strzeleckich. Broń palna wykonana z wysokiej jakości tworzyw gwarantujących wygodę i wytrzymałość. Dla osób szczególnie wymagających polecamy strzelby z wdrożonymi pakietami modyfikacji – na przykład samopowtarzalna BREDA B12i X, będąca adaptacją modelu B12i Tactical, która zawiera w sobie zmiany, szczególnie przydatne podczas startowania w zawodach sportowych – poprawiające szybkość działania oraz zmniejszenie siły działającej na zawodnika podczas wystrzału.

Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, przez internet nie można kupić broni – można ją jedynie zarezerwować i odebrać w sklepie stacjonarnym, po okazaniu pozwolenia na zakup (promesy).

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.