Gdzie zjeść w Pszczynie

by

Pszczyna należy do grona jednych z bardziej uroczych, a zarazem także zielonych polskich miast. Położone jest w województwie śląskim i ma tak naprawdę wiele różnych atrakcji do zaoferowania turystom, pośród których każdy znajdzie odpowiednie atrakcje i formy rozrywki, które pozwolą na przeżycie niezapomnianych chwil, do których bardzo chętnie będziemy wracać nie tylko myślami, ale także w postaci ponownego odwiedzenia tego wyjątkowego, malowniczego i dość charakterystycznego miasta.

Pszczyna ze względu na mnogość oferowanych atrakcji w postaci wielu ciekawych miejsc i zabytków, na co z pewnością duży wpływ miał fakt, że nie została ona zniszczona podczas wojny, jest jednym z chętniej zwiedzanych polskich miast. To niezwykle klimatyczne i urokliwe miejsce, które znajduje się nad rzeką Pszczynką, wśród lasów dawnej Puszczy Śląskiej, niedaleko Goczałkowic Zdrój ze słynnym jeziorem Goczałkowickim, przez niektórych zostało okrzyknięte Perłą Górnego Śląska. Ze względu na połączenie cudnej przyrody z niecodzienną atmosferą, Pszczyna postrzegana jest za zielone płuca Śląska. Dodatkowo, gdy uwzględnimy jej wspaniałą architekturę, czego doskonałym przykładem jest jedna z najwspanialszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, z powodzeniem możemy powiedzieć, że to wyjątkowe miasto o niecodziennych walorach, każdego roku przyciąga nie tylko okolicznych mieszkańców, ale także przybyszów w postaci turystów z odległych regionów Polski, a także i z zagranicy. Z pewnością nie wolno pominąć takich miejsc, które zadbają o naszą strawę, zabierając nas tym samym w niezapomnianą podróż kulinarną. Doskonałym tego przykładem jest Bistro 70, czyli restauracja w Pszczynie, która oferuje swoim gościom niezwykłe doświadczenie w postaci bogatych kulinarnych inspiracji.

Bistro 70 – gwarancja wysokiej jakości obsługi i serwowanych dań

Bistro 70 to niezwykle klimatyczne, w którego przypadku goście mogą liczyć na najwyższą jakość zarówno pod względem obsługi, jak i serwowanych dań. Z pewnością omawiane bistro w Pszczynie, które wyróżnia się kameralną i nietuzinkową atmosferą, dzięki temu, że nie ogranicza się wyłącznie do przyrządzania wyśmienitych regionalnych specjałów, może stać się ulubionym miejscem dla osób, ceniących sobie błogie kulinarne doznania. Odwiedzając Bistro 70, goście mogą liczyć na dania z całej Polski i Europy, które przygotowywane są z ogromną starannością, pasją i wyobraźnią przy wykorzystaniu najlepszych lokalnych produktów. Dodatkowo niebanalny, elegancki, a zarazem nieco klasyczny wystrój sprawia, że jest to idealna restauracja na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych zarówno tych rodzinnych, jak i biznesowych/firmowych.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.