Dlaczego nasze urządzenia przemysłowe

by

Urządzenia przemysłowe są nierozłącznym elementem produkcji. Bez tych maszyn oraz linii technologicznych, nie jest możliwa szybka oraz wysokiej jakości produkcja. Nawet firmy, które zajmują się wykonywaniem mebli, chcą posiadać jak najnowocześniejszą technologię. Ułatwi to życie pracownikom oraz zwiększa zadowolenie klienta. Przeczytaj ten poniższy artykuł tematyczny, aby dowiedzieć się więcej.

Zautomatyzowane procesy produkcyjne

Za pomocą technologii automatyzacji można sprawić, że cały proces produkcyjny stanie się bardziej efektywny i lepszej jakości. Zajmujemy się automatyką przemysłową w całym spektrum meblarskim i jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć precyzyjne rozwiązanie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz konkretnych, jednofunkcyjnych maszyn, czy automatyzacji tylko części procesu produkcyjnego mebli. Współpracujemy ze znanymi producentami robotów i urządzeń automatyki, którzy oferują szeroki zakres wsparcia technicznego i serwisu.

Zrobotyzowane stanowiska pracy

Zrobotyzowane stanowisko robocze zapewnia wysoką precyzję przenoszenia produktów z dużą prędkością z miejsca na miejsce. Najczęściej roboty wykonują powtarzalne operacje typu „podnieś i umieść”. W rozwoju kamer przemysłowych chodzi o „trace, pick and place”(znajdź, chwyć i umieść). Obejmuje to obracanie, przenoszenie do innych pozycji, ładowanie do maszyn lub składanie do pudeł, paletyzację i pakowanie. Stosowane są również roboty, które spełniają surowe kryteria obsługi i obsługi maszyn i mogą pracować w bliskim sąsiedztwie ludzi. Zauważalna jest tendencja wzrostu zainteresowania maszynami, które wymagają jak najmniejszej ingerencji człowieka. Oferują również wysoką jakość oraz co najważniejsze jest dla firm – zmniejsza koszty.

Metoda produkcji maszyn przemysłowych

Obróbka umożliwia ekonomiczną produkcji od prototypu po duże części do maszyn meblarskich Wikoma. Produkujemy według rysunków technicznych, przepisów prawnych oraz wymagań naszych klientów. Produkcja dokładnych części odbywa się na najnowocześniejszych maszynach CNC.

Zalety wykorzystania maszyn do produkcji mebli

Na rynku aktualnie jest dostępnych wiele firm, które produkują meble. Warto pokonać konkurencję inwestując w nową linię technologiczną. Umożliwi to twojemu przedsiębiorstwu szybszą realizację zamówień, a tym samym zwiększenie zadowolenia klientów. Przede wszystkim umożliwia to:

  • rozwiązanie problemu z niewystarczającą siłą robocza;
  • zwiększenie wydajności produkcji mebli;
  • dłuższe zadania są wykonywane przez maszyny produkcyjne (oszczędność czasu dla siły roboczej);
  • polepszenie jakości produktu;
  • ograniczenie pracy w niebezpiecznych warunkach.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.