Sezonowy biznes gastronomiczny – podstawowe wyposażenie

by

Sezonowy biznes gastronomiczny jest kuszącą opcją na własną działalność. Posiadając dobrą lokalizację w okresie wiosenno-letnim możemy naprawdę wygenerować wysokie dochody przy niewielkim nakładzie finansowym. W jakie wyposażenie gastronomii warto zainwestować, aby interes dobrze prosperował?

Wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności. Zastanów się jakie produkty chcesz oferować swoim klientom. Pewniakiem są pyszne frytki. Kto ich nie lubi? Zwłaszcza dzieci bardzo często wybierają te opcję przekąsek, chociaż i dorośli chętnie po nie sięgają. Są wygodne do jedzenia i możemy się nimi dzielić. Pogoda przy sprzedaży tego produktu nie odgrywa istotnej roli jak w przypadku lodów. Aby serwować przepyszne frytki konieczny jest dobór odpowiedniej frytownicy. Zwróć uwagę na jej pojemność, moc oraz solidność wykonania. Warto zastanowić się nad opcją dwukomorową. Znacznie przyspieszy to proces przygotowania większej ilości porcji, a możesz być pewien, że kolejka po nie będzie naprawdę długa. Producent Caterina posiada w swoim asortymencie zarówno opcję jedno jak i dwukomorową.

Kolejnym hitem sprzedażowym są gofry. Uwielbiane chyba przez wszystkich. Dla wielu osób wyjazd nad morze kojarzy się z tym przysmakiem. Można je przygotowywać zarówno w wersji słodkiej jak i wytrawnej. Gofrownica gastronomiczna Caterina świetnie sprawdzi się do stworzenia idealnie wypieczonych gofrów. Jest to solidny, żeliwny produkt posiadający wiele funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego jest po prostu łatwe i przyjemne. Dodatkowym plusem urządzenia jest wbudowany timer, dzięki czemu nie musimy ciągle stać przy urządzeniu i sprawdzać czy produkt jest już gotowy.

Gastronomiczna naleśnikarka to też z pewnością dobry wybór przy kompletowaniu wyposażenia naszego punktu gastronomicznego. Dzięki niej szybko przygotujemy naleśniki bez przypalenia i przywierania, gdyż żeliwna płyta grzewcza pokryta jest teflonem. Tutaj tak samo jak w przypadku gofrów, możemy przygotowywać naleśniki słodkie i wytrawne.

Producent Caterina oferuje szeroką gamę urządzeń, które świetnie wyposażą każdy sezonowy biznes gastronomiczny. W ofercie znajdują się też między innymi grille gastronomiczne, patelnie, opiekacze czy kuchenki mikrofalowe. Wszystko nacechowane jest wysoką jakością wykonania, przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych cen. Inwestując w swój lokal warto wybierać sprawdzone i dobrze, starannie wykonane urządzenia, które posłużą przez wiele sezonów, pozwalając nam na szybką obsługę i generowanie zysków.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.