Jak przeskanować telefon komórkowy

by

Czy wyobrażasz sobie choć jeden dzień bez telefonu komórkowego? Byłoby to ciężkie, prawda? I nie chodzi tylko o możliwość komunikacji z innymi, ale także dostęp do mapy czy szybkich płatności. To pokazuje, że telefon komórkowy jest ogromną skarbnicą wiedzy o naszym życiu i nas samych. Zawiera nasze dane, wiadomości, lokalizacje, zdjęcia, hasła. Czy jednak chronisz swoje urządzenie w wystarczającym stopniu?

Twój telefon zawsze pod ochroną

Tak jak w przypadku komputera, warto na telefonie zainstalować oprogramowanie antywirusowe, które na bieżąco będzie skanować telefon w poszukiwaniu wszystkich zagrożeń i blokować je. A jest ich sporo. Łatwo jest kliknąć link, który zawiera wirusa. Nie brakuje również programów spyware, które monitorują połączenia, wiadomości i lokalizacje. Odpowiedni antywirus na telefon szybko jednak zadziała, skutecznie chroniąc nasze dane. Najlepiej sięgnąć jest po Internet Security for Android od znanej firmy Kaspersky.

Jak działa Kaspersky Internet Security for Android

Kaspersky Internet Security for Android to program, który na bieżąco monitoruje nasze zachowania w sieci, blokując podejrzane strony internetowe, aplikacje czy pliki. Posiada tryb skanowania, który pozwala sprawdzić, czy na naszym telefonie nie znalazły się jakieś wirusy. Program zawiera także narzędzie Anti-Theft, które chroni telefon i dane w przypadku kradzieży lub zgubienia urządzenia. Nie ma mowy, by prywatne treści dostały się w niepowołane ręce. Antywirus działa cały czas w trakcie korzystania z telefonu, ale nie zakłóca bieżących czynności i nie spowalnia pracy systemu. Interfejs jest intuicyjny w obsłudze i pozwala na pełne wykorzystanie potencjału programu. Kaspersky to lider jeśli chodzi o tworzenie oprogramowania antywirusowego. Ponieważ w sieci wciąż pojawiają się nowe zagrożenia, antywirus wykorzystuje uczenie maszynowe, by skutecznie chronić przed nimi telefon. Kaspersky Internet Security for Android można wypróbować bezpłatnie na swoim telefonie lub tablecie. Więcej informacji można znaleźć na kaspersky.pl.

Choć korzystamy na potęgę z telefonów komórkowych, to wciąż niewielka liczba osób jest świadoma z zagrożeń, jakie płyną z sieci. Dobra wiadomość jest taka, że można się przed nimi skutecznie bronić. Wystarczy sięgnąć po dobry program antywirusowy, który na bieżąco będzie czuwał nad naszą aktywnością. Osoby, które cenią sobie proste i skuteczne rozwiązania powinny sięgnąć po Kaspersky Internet Security for Android. Przejęcie kontra utrata zdjęć, szpiegowanie lokalizacji czy dostęp do wiadomości to sytuacje, których nikt nie chciały doświadczyć.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.