System Versum – wirtualny terminarz w sam raz dla Ciebie

by

Czy zdarzyła Ci się kiedykolwiek sytuacja, w której Twój Klient przyszedł do Ciebie i zamówił usługę wykonaną tak jak ostatnio? Ok, jeśli usługę tę realizowałeś kilka dni temu, może i zapamiętasz na czym ona polegała. Jeśli jednak wykonywałeś ją kilka miesięcy temu, raczej nie będzie to możliwe. Z pomocą przychodzi system Versum, który pozwoli Ci szybko odnaleźć informacje na temat danego Klienta. Również w zakresie świadczonych usług.

Idealny system do rezerwacji

Versum jest idealną aplikacją dla wszystkich, którzy prowadzą zaawansowany system rezerwacji online. Od teraz nie musisz zapisywać wszystkiego w swoim notatniku (który i tak najprawdopodobniej zgubisz). Wystarczy komputer i dostęp do internetu. Łatwo z systemu korzysta się z również za pomocą smartfona, bowiem aplikacja Versum jest w pełni responsywna również dla urządzeń mobilnych.

Szybkie wyszukiwanie

Oczywiście same rezerwacje online to nie jedyna funkcjonalność tej aplikacji. Kolejną zaletą tego narzędzia są zainstalowane filtry. Możesz je dowolnie konfigurować – w oparciu o nazwisko bądź imię Klienta, jego adres a także usługę, która została zamówiona. Versum jest systemem, w którym to Ty decydujesz o wszystkim.

Użytkownicy i zabezpieczenia

System Versum spełnia wszystkie standardy w ramach ochrony danych osobowych Klientów. Baza danych jest tak skonfigurowana, że osoby z zewnątrz nie są w stanie zagrozić jej bezpieczeństwu. Co więcej, jako właściciel firmy usługowej, to Ty sam możesz definiować stopień dostępu poszczególnych pracowników, do określonych danych. Dzięki systemowi Versum masz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem zapisanych w bazie danych Klientów.

Skorzystaj za darmo

Z systemu Versum możesz korzystać za darmo i to aż przez 14 dni. Przez tak długi czas zdążysz w pełni zapoznać się z wszystkimi możliwościami systemu i będziesz mógł łatwo zdecydować, czy chcesz z niego korzystać, czy nie.

Versum

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.