Ala – Księga podatkowa

by

Prowadzenie księgowości w firmie to zadanie odpowiedzialne i pracochłonne. By sobie z nim poradzić, warto skorzystać z dedykowanego do tego celu oprogramowania. Dzisiaj poznasz program Ala – Księga podatkowa. Umożliwia on prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencji Przychodów wraz z Rejestrem VAT.

Zastosowanie programu Ala – Księga podatkowa

Oprogramowanie to umożliwia generowanie e-Deklaracji oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego. Dokumenty te można wygodnie sprawdzić i przesłać do Urzędu Skarbowego. Program ten obsługuje deklaracje takie jak: PIT-5(L), PIT-5(k), VAT-7, VAT-7(k), VAT-UE.

Dzięki temu oprogramowaniu można prowadzić Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów lub rozliczać ryczałt. Ala – Księga podatkowa to wszechstronne narzędzie, które umożliwia księgowanie transakcji wewnątrzwspólnotowych, rozliczanie VAT, a także podatku dochodowego właściciela.

Ala – Księga podatkowa i jej zalety

W programie tym można na bieżąco wprowadzać dane swojej firmy i je kontrolować. Ala uwzględnia aktualny stan przepisów prawnych, a  wszystkie formularze są automatycznie aktualizowane. Dużym ułatwieniem jest możliwość importowania i księgowania faktur z zewnętrznych programów, takich jak Program Ewa – Faktury i Magazyn, internetowe aplikacja Streamsoft Firmino, oraz generowane z innych programów pliki JPK_FA.

Jeden program – wiele zastosowań

Program ten umożliwia prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych oraz Pojazdów należących do firmy. Przy jego pomocy można obliczać amortyzację, wyceniać środki trwałe, a także prowadzić wykaz przebiegu pojazdów, rozliczać koszty eksploatacji i rejestrować ich przebieg.

Samodzielna księgowość – od czego zacząć

By ułatwić prowadzenie księgowości, z pewnością warto zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzie takie jak Ala – Księga podatkowa. Jak stać się właścicielem tego praktycznego oprogramowania? Najlepiej odwiedzić adres https://www.vebo.pl/ala-ksiegowosc-uproszczona. Dokładnie opisane jest tam zastosowanie tego programu i jego funkcje. Za pośrednictwem sklepu vebo.pl możesz szybko dokonać zakupu w bardzo przystępnej cenie.

Warto wspomnieć, że narzędzie to można nabyć na wieczystej licencji, a bezpłatne aktualizacje zapewnione są przez okres roku. Po dokonaniu zakupu, w ciągu 24 godzin na Twój adres mailowy zostanie przysłana licencja. Oprogramowanie to działa na platformie Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32/64-bit.

Nie czekaj, już dziś odwiedź sklep vebo.pl i usprawnij Twoją pracę dzięki programowi Ala – Księga podatkowa!

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.