Zalety alkomatu Alcofind Expert

by

Bezpieczeństwo użytkowników dróg oraz pracowników w zakładach pracy uzależnione jest od ich stanu trzeźwości. Osoby, które są pod wpływem alkoholu stwarzają ryzyko stworzenia niebezpiecznych sytuacji, zagrażających zdrowiu, a nawet życiu. Dlatego tak ważna jest odpowiednia kontrola zarówno kierowców, jak i pracowników. W tym celu pracodawcy, służby mundurowe, a także prywatni użytkownicy ruchu ulicznego powinni zaopatrzyć się w dobrej jakości alkomaty. Pośród wielu produktów tego rodzaju na uwagę zasługuje Alcofind Expert.

Jakie są zalety tego alkomatu

To produkt najwyższej jakości, który posiada bardzo wiele zalet. Urządzenie przeznaczone jest do użytku osobistego dla wszystkich odpowiedzialnych osób, które czasami lubią wypić piwo, a wolą się upewnić czy w ogóle mogą wsiąść za kółko. Przelicznik promili został wyposażony w wysokiej klasy sensor elektrochemiczny, który zapewnia bardzo precyzyjne wyniki o zakresie pomiarowym 0,00-4,00‰. Dzięki niemu alkomat może pracować bezawaryjnie przez wiele lat. Urządzenie jest bardzo szybko gotowe do pracy, ponieważ wystarczy tylko 15 sekund, aby mogło wykonać pomiar, zaś czas poboru próbki wynosi zaledwie 2-3 sekundy.

W jakie funkcje został wyposażony Alcofind Expert

Urządzenie wyposażono w szereg udogodnień, takich jak licznik pomiarów, wbudowana pamięć o ostatnio wykonanym badaniu, system sygnalizacji dźwiękowej, informujący o początku i końcu pomiaru oraz o rozładowaniu baterii i uszkodzeniu sensora. Urządzenie wyłącza zasilania po 3 minutach bezczynności. Alkomat zasilany jest bateriami AAA i działa w trybie automatycznym. Urządzenie posiada certyfikat CE, który dopuszcza je do dystrybucji na terenie krajów Unii Europejskiej oraz ma aż 10 lat gwarancji. Zamów już dziś alkomat na: https://bean.pl/produkty/alkomaty-alcofind/alkomat-alcofind-expert/

Dlaczego warto mieć taki analizator wydechu

Konstrukcja urządzenia jest dokładnie przemyślana pod względem funkcjonalności i estetyki. Urządzenie pokazuje bardzo dokładne wyniki bez względu na warunki w jakich osoba poddaje się badaniu. Charakteryzuje się ergonomicznym, kompaktowym kształtem i nowoczesnym designem. Alkomat jest bardzo wygodny w obsłudze, niezawodny w działaniu i łatwy w użytkowaniu. Możesz go kupić w sklepie internetowym Bean.pl

Dlaczego warto go u nas kupić

Bean.pl to autoryzowany dystrybutor, który oferuje alkomaty tylko najwyżej jakości. Alcofind dostępny jest w zestawie, który zawiera min. etui, ustniki wielorazowe w ilości 6 sztuk, kartę gwarancyjną z bezpłatnymi kalibracjami przez 12 miesięcy, certyfikat kalibracji alkomatu. Wysoka precyzja urządzenia oraz jego bezawaryjność to atuty dla których warto ten alkomat u nas zakupić.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.