Bardzo szybkie wyliczenie składki OC i AC na samochód

by

Klientów poza tym, że interesuje niska cena to jeszcze interesuje bardzo szybkie szukanie składek. Zakładając, że posiadamy w swojej ofercie aż dziesięć różnych towarzystw ubezpieczeniowych i teraz zaczynamy dla klienta szukać czegoś to ile czasu to zajmie? Wpisywanie danych samochodu ręcznie zajmie wieki i trzeba będzie to robić dziesięć razy. Niestety, ale dla klienta nie oznacza to nic dobrego. Zacznie się denerwować i zobaczy, że na ubezpieczenie swojego pojazdu musi stracić pół dnia. Rezerwował sobie na to godzinę i chce wrócić do pracy, a tu taka niespodzianka.

Jak zachęcić klienta do pozostania w naszej agencji ubezpieczeniowej

Okazuje się, że niskim kosztem można rozwiązać ten problem. W jaki sposób? Potrzebny jest nam agentbot, czyli coś, co będzie szukało za nas wszystkich ofert. Dane można wprowadzić ręcznie tylko jeden raz. Następnie rozpoczyna się szukanie ofert w tych towarzystwach, z jakimi, na co dzień współpracujemy. To najlepsze z rozwiązań, bo oszczędza mnóstwo czasu. W kilkanaście sekund wszystkie oferty będą dla nas widoczne i teraz przyjdzie czas na to, aby klient mógł znaleźć dla siebie OC, AC i inne potrzebne mu ubezpieczenia. To proste, dlatego warto się tym zainteresować, bo naprawdę bardzo dużo na tym zyskamy. 

Łatwa obsługa agentbot

Ogromną zaletą, jaka ma agentbot to łatwa obsługa. Nie trzeba być w my ekspertem żeby można było to zrobić. Można wszystkie dane pojazdu wpisywać ręcznie, ale jeśli korzystamy z mobilnej aplikacji to można będzie również zeskanować kod, który znajduje się w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. To jeszcze bardziej ułatwi nam pracę. Trzeba korzystać z nowych rozwiązań dla agencji ubezpieczeniowych, bo w ten sposób zyskamy więcej zadowolonych klientów. Dzisiaj dla nas i dla klienta ważny jest czas. Im szybciej uda nam się to wszystko wyszukać tym lepiej, dlatego warto testować sztuczną inteligencję. Bardzo dużo firm w Polsce od dawna korzysta, na co dzień z aplikacji. Raz spróbujemy i nie będziemy chcieli wracać do poprzedniej metody szukania.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.