Podstawowe informacje o kartach paliwowych

by

Karty paliwowe od FLOTEX POLSKA to świetna propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy dysponują flotą pojazdów i chcieliby zaoszczędzić na tankowaniu paliwa. Karty usprawniają także proces płatności i monitorowania transakcji. liczne Korzystanie z nich daje również szereg dodatkowych, pozapaliwowych korzyści. Co warto wiedzieć o kartach paliwowych?

Czym jest karta paliwowa

Karta paliwowa pozwala na bezgotówkowy zakup paliwa na ponad 3 500 stacjach ORLEN, BLISKA, BP oraz Shell w całej Polsce. Można ją zarejestrować na konkretną osobę, dany pojazd (numer rejestracyjny) lub firmę. Dzięki temu można wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu. Karta paliwowa to nie tylko oszczędności. Ułatwia także dokonywanie płatności i ich rozliczanie. Raz na miesiąc wydawana są zbiorcze faktury, dzięki której nie ma konieczności gromadzenia łatwych do zgubienia paragonów. Ciekawą usługą dodatkową jest Mapa Cen, pozwalająca na porównywanie cen oleju napędowego na wszystkich stacjach, na których tankują klienci FLOTEX POLSKA.

Jak założyć kartę paliwową

Zamówienie kart paliwowych FLOTEX POLSKA jest bardzo szybkim procesem. Wystarczą skany dokumentów rejestrowych firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG) oraz wypełniony online wniosek o wydanie kart. Zaświadczenia wysłać można wysłać drogą internetową. Po weryfikacji dokumentów, karta jest wysyłana pocztą pod wskazany adres. Cały proces odbywa się szybko i sprawie – więcej informacji znajdziesz na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Jakie usługi dodatkowe oferuje karta paliwowa

Użytkownicy kart paliwowych FLOTEX POLSKA mogą zbierać punkty w programach lojalnościowych VITAY (ORLEN), PAYBACK (BP) oraz Shell ClubSmart.
Istnieje także możliwość realizacji transakcji flotowych za pomocą aplikacji mFlota (stacje ORLEN) oraz dokonywania opłat na bramkach autostradowych w Polsce (A1, A2, A4). Popularnością cieszy się także usługa mobiParking, dzięki której można zapłacić za postój w płatnych sferach parkingowych ponad 50 miast Polski za pomocą telefonu. Ciekawą opcją są także urządzenia GPS, które nadają się do samochodów osobowych, ciężarowych, a nawet maszyn budowlanych.

FLOTEX POLSKA to firma, która przygotowała niezwykle atrakcyjne rozwiązania dla wszystkich przedsiębiorców posiadających samochody służbowe. Karty paliwowe pozwalają na uzyskiwanie rabatów i pełną kontrolę na wydatkami związanymi z tankowaniem. Są one niezwykle proste w użytkowaniu, pozwalając na bezgotówkowe transakcje na licznych stacjach benzynowych w Polsce. Karty dostępne są w kilku wariantach, a proces ich zamawiania przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Warto po nie sięgnąć, by zacząć oszczędzać na każdym litrze paliwa!

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.