Narzędzie do skutecznego mailingu

by

Chcesz przygotować efektywną kampanię reklamową i potrzebujesz do tego wygodnego, prostego w obsłudze narzędzia? Projektując mailing dla swoich klientów, chciałbyś mieć możliwość skorzystania z profesjonalnych szablonów, a także móc w intuicyjny sposób edytować swoje wiadomości? Zależy Ci na bezpieczeństwie danych i tworzeniu angażujących, spersonalizowanych treści reklamowych? Jeżeli Twoja odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi „tak!”, oznacza to, że oferta, którą znajdziesz na Freshmail.pl jest adresowana do Ciebie!

FreshMail – skuteczne narzędzia do komunikacji i sprzedaży online

Dzięki programowi FreshMail, Twoja firma zyskuje możliwość projektowania i wysyłki mailingu oraz newsletterów w prosty sposób. Zastosowanie wielofunkcyjnego i łatwego w obsłudze edytora, pozwala na tworzenie unikalnych wzorów wiadomości, możliwe jest też wykorzystanie ponad 150 gotowych, profesjonalnych szablonów, które również można dowolnie personalizować. Dużą zaletą treści tworzonych przy pomocy FreshMaila, jest ich estetyka i prawidłowe wyświetlanie – niezależnie od posiadanego przez odbiorcę programu pocztowego (użytkownik ma również możliwość sprawdzenia, jak wysłana wiadomość prezentuje się na poszczególnych programach).

Projektując nasze narzędzia do marketingu internetowego, duży nacisk położyliśmy na wygodę i intuicyjność, dlatego stworzyliśmy opcje, które są przydatnym wsparciem podczas pracy – na przykład możliwość importu i edycji kodu HTML oraz sprawdzenie jego poprawności. Zaimportować można także posiadaną bazę kontaktów – bezpośrednio z popularnych serwisów typu Basecamp, Google Contacts, a także z plików o rozszerzeniach SCV i XLS. Jeszcze przed wysłaniem wiadomości automatycznie sprawdzana jest poprawność adresów, usuwane są również ewentualne duplikaty.

Niezwykle przydatną funkcją stworzoną przez zespół FreshMaila, jest też moduł antyspamowy, analizujący mailing w zakresie potencjalnych błędów w treści, których obecność skutkuje zakwalifikowaniem przesyłanej do klientów wiadomości jako spam. Dzięki wykonaniu testu, użytkownik dostanie informacje o tym, które fragmenty tekstu należy poprawić, aby kampania reklamowa trafiła tam gdzie powinna – prosto do skrzynek odbiorczych klientów.

Poznaj efekty swoich kampanii

FreshMail pozwala obiektywnie zmierzyć skuteczność Twoich wiadomości i sprawdzić reakcję oraz preferencje klientów – dzięki raportom, które informują, czy wiadomość została otwarta, a także za pomocą mapy kliknięć, która określa jakimi linkami zainteresował się klient.

To tylko klika przykładów wsparcia, jakie daje FreshMail. Po więcej informacji odnośnie usług, cennika i naszego zespołu, zapraszamy na naszą stronę internetową – freshmail.pl

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.