Niezbędny sprzęt stomatologiczny

by

Trudno wyobrazić sobie efektywną i bezpieczną działalność gabinetu dentystycznego bez zaopatrzenia w wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny. Akcesoria używane przez dentystów muszą spełniać restrykcyjne normy, a także stanowić adekwatne wsparcie dla lekarza, oraz protetyka i higienistki stomatologicznej w czasie pracy z pacjentem. Również obecna sytuacja związana z panującą pandemią koronawirusa, stwarza jeszcze szersze niż dotąd zapotrzebowanie na środki stosowane do ochrony osobistej i dezynfekcji. Te wszystkie produkty znajdziesz na stronie internetowej sklep.marrodent.pl

Leczenie i zabiegi stomatologiczne

W naszym sklepie znajdziesz między innymi lampy polimeryzacyjne LED, kątnice i wysokoobrotowe turbiny stomatologiczne, a także niezwykle zaawansowany technologicznie sprzęt, taki jak kamery Sopro – zapewniające bardzo wysoką ostrość generowanego obrazu, oraz skaler ultradźwiękowy Newtron P5XS – do usuwania kamienia i kontroli stanu płytki nazębnej. Posiadamy także negatoskopy – stosowane przy ocenie zdjęć RTG i wiele innych nowoczesnych urządzeń, tworzonych przez najlepszych producentów.
Niezastąpione wsparcie gwarantują też wysokiej jakości narzędzia, takie jak wiertła (diamentowe i z węglików spiekanych), które pozwalają na skuteczną obróbkę ubytków.

Endodoncja

Czyli popularne leczenie kanałowe. Infekcje miazgi zębowej są bardzo bolesną dolegliwością, grożącą również utratą zęba – dlatego tak ważne jest stosowanie dobrego sprzętu i środków. Zamówisz u nas miazgociągi, pilniki, a także materiały do oczyszczania, wypełniania i uszczelniania kanałów korzeniowych. Posiadamy sprzęt stomatologiczny, który efektywnie wykorzystuje rozwój technologii – np. mikrosilniki do leczenia endodontycznego – z szerokimi możliwościami dostosowania ruchów pilnika i algorytmów pracy.

Materiały

Jednym z podstawowych produktów w gabinecie stomatologicznym są materiały do wypełniania ubytków o różnych klasach i miejscach położenia w jamie ustnej. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić jak najszerszą ofertę, tak aby maksymalnie dopasować asortyment do stanu uzębienia pacjenta, oraz jego indywidualnych właściwości – np. koloru. Do kupienia w naszym sklepie są między innymi materiały dedykowane do wypełnień tymczasowych, amalgamaty, oraz chemio i światłoutwardzalne kompozyty.

Protetyka

Sklep Marrodent.pl stanowi również niezastąpione wsparcie dla protetyków – w naszym katalogu znajdują się różne rodzaje łyżek wyciskowych, narzędzi, a także mas i cementów, pozwalających na pobieranie dobrej jakości wycisków, o dużej odporności na uszkodzenia i zmiany kształtu.

Ochrona osobista

W związku z sytuacją epidemiologiczną, poszerzyliśmy ofertę maseczek, przyłbic i fartuchów ochronnych, a także płynów do dezynfekcji i środków do czyszczenia. Cały nasz asortyment spełnia wyśrubowane normy jakościowe.

Sklep dentystyczny online

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie. Dla kupujących zapewniamy korzystne promocje i szeroki wybór, od drobnych akcesoriów, aż do nowoczesnych technologii, wspierających bardzo skomplikowane zabiegi dentystyczne – łącznie ponad 40000 produktów, które możesz zamówić o każdej porze, w szybki i wygodny sposób.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.