Wyjątkowa oferta wypoczynku na Mazurach

by

Mazury to chętnie wybierany kierunek na wakacje, jako że tutejsza natura po prostu zachwyca, a przyjeżdżający turyści mogą korzystać z wielorakich sposobów na spędzenie wolnego czasu. Nie brakuje możliwości na spędzenie wakacji w aktywny sposób – polecamy skorzystanie z wizyty w krainie jezior i spędzenie dużej ilości czasu na praktykowaniu wszelkich sportów wodnych. Do pełni szczęścia potrzebny jest już tylko dobry hotel Mazury. Jeżeli chcą Państwo połączyć wypoczynek i sport w jednym, to skorzystanie z oferty naszego hotelu wydaje się być ku temu najbardziej odpowiednie.

Cisza i piękni przyrody

Mazurski Raj znajduje się w ustronnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Plusem naszego położenia jest bliskość jeziora Bełdany oraz piękno pobliskiej natury. Staramy się, aby oferta naszego hotelu plasowała się na równie wysokim poziomie, co walory estetyczne w pobliżu nas. Ciągle staramy się dążyć do spełnienia coraz wyższych standardów. W naszej ofercie każdy przybywający znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy zwykłe pokoje na różną ilość osób, apartamenty oraz wille – zachęcamy do wyboru takiego noclegu, który najbardziej odpowiada Państwa potrzebom. O naszych gości troszczymy się również w czysto prozaiczny sposób, a mianowicie serwując smaczne dania z kuchni europejskiej oraz lokalnej. Na terenie naszego obiektu działają dwie restauracje: Tawerna oraz Malinka. W zależności od upodobań kulinarnych, każdy z naszych gości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy również miejsce do zabawy, czyli salę z kręgielnią oraz bilardem. Wieczorami zapraszamy na zabawy odbywające się w naszej dyskotece.

Oferta aktywnego wypoczynku

Dostęp do jeziora sprawił, że postanowiliśmy stworzyć wypożyczalnię sprzętu wodnego. Nasi goście mogą zdecydować się na wynajęcie łódki, motorówki lub rowerów wodnych. Żeglarze mogą zacumować w jednym z 30-stu miejsc dostępnych w naszej przystani. Zapraszamy w nasze progi prawdziwych fanów sportów wodnych oraz tych, którzy chcą spróbować swoich sił.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.