Gdzie zorganizować konferencję w okolicy Warszawy

by

Organizacja spotkań biznesowych to wyzwanie, któremu niełatwo sprostać. Wymaga odpowiednich działań logistycznych i zaplanowania wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo ważne jest odpowiednio dobrane miejsce, ponieważ od jakości i wyposażenia sali konferencyjnej zależy komfort osób biorących udział w spotkaniu. Takie wydarzenie musi odbyć się w miejscu, które sprzyja wyciszeniu, koncentracji i gwarantuje dobre samopoczucie wszystkim uczestnikom szkolenia.

Profesjonalne sale konferencyjne pod Warszawą

Warszawa to miasto ogromnych możliwości, które oferuje mnogość różnych wydarzeń zarówno o charakterze artystycznym, jak i sportowym i biznesowym. Na organizację wydarzenia warto jednak czasem wybrać lokalizację oddaloną od zgiełku i smogu wielkiego miasta, która położona jest niedaleko od stolicy, bo zaledwie 20 km od centrum i mieści się w aglomeracji warszawskiej, a znajduje się w samym sercu urokliwego Parku Zdrojowego i w sąsiedztwie Tężni Solankowej. Konstancin-Jeziorna to idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, prezentacji, sympozjum czy innego eventu o charakterze biznesowym.

Dlaczego warto wybrać EVA Park Life & SPA

To nowoczesny obiekt, który idealnie nadaje się na przeprowadzenie szkolenia, ponieważ zapewnia idealne warunki zarówno do przeprowadzenia spotkania, jak i wypoczynku. Znakomita lokalizacja sprawia, że po intensywnym dniu nauki, można się zrelaksować w pięknym i malowniczym otoczeniu przyrody lub skorzystać z szeregu atrakcyjnych propozycji, które pozwolą na pełną regenerację ciała i umysłu. Szeroki wachlarz usług obejmuje leczniczą kąpiel w Solankowym Parku Wodnym ze strefą saun i jacuzzi, sesję oddychającą w tężni solankowej oraz bogatą ofertę relaksacyjnych zabiegów SPA, które wykorzystują leczniczą moc soli. Obiekt oferuje nowoczesne, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających uczestników.

Wynajem sal konferencyjnych – profesjonalnie i tanio

Wypożyczenie sali konferencyjnej to same zalety. Obiekt dysponuje 4 w pełni wyposażonymi multimedialnie salami konferencyjnymi oraz restauracyjną salą VIP. To idealna oferta dla biznesu, ponieważ budowa sal szklanych oparta jest na nowoczesnej technologii modułowej, która tworzy przestrzeń o powierzchni 207 m2. System ścian przesuwnych to znakomite rozwiązanie, dzięki któremu można je przesuwać w zależności od zapotrzebowania. Sala Tężnia przystosowana jest do organizacji spotkań biznesowych do 30 osób.
Sale konferencyjne pod Warszawą są klimatyzowane i oferują możliwość zaciemnienia. Wyposażone są w ekran, rzutnik, nagłośnienie i dedykowaną sieć wi-fi.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.